Friday, December 9th


Group Stage

Time Field # Home Team Away Team
8:00 AM ET Field #4A Great Falls Reston SC 0 2 Indiana Elite
8:00 AM ET Field #4B Arlington SA Elite 2 1 Massapequa SC
9:30 AM ET Field #4A Nationals Oakland Black 3 2 Bethesda SC 1
9:30 AM ET Field #4B Milwaukee Torrent 2 0 0 Long Island Rough Riders
11:00 AM ET Field #4A Union SC 1 3 1 Chicago City
11:00 AM ET Field #4B Virginia Development Academy 5 2 SCOR-Meulensteen
12:30 PM ET Field #4A Chicago Inferno 6 0 Ironbound SC - Force
12:30 PM ET Field #4B Milwaukee Torrent 1 8 1 Force FCLC

Saturday, December 10th


Group Stage

Time Field # Home Team Away Team
12:30 PM ET Field #4A Virginia Development Academy 0 2 Union SC 1
12:30 PM ET Field #4B Long Island Rough Riders 0 5 Indiana Elite
2:00 PM ET Field #4A Milwaukee Torrent 2 1 4 Great Falls Reston
2:00 PM ET Field #4B SCOR-Meulensteen 2 1 Chicago City SC
3:30 PM ET Field #4A Milwaukee Torrent 1 5 3 Chicago Inferno
3:30 PM ET Field #4B Force FCLC 2 4 Ironbound SC - Force
5:00 PM ET Field #4A Arlington SA Elite 1 2 Nationals Oakland Black
5:00 PM ET Field #4B Massapequa SC 0 3 Bethesda SC 1

Sunday, December 11th


Group Stage

Time Field # Home Team Away Team
8:00 AM ET Field #4A Great Falls Reston 5 2 Long Island Rough Riders
8:00 AM ET Field #4B Ironbound SC - Force 1 2 Milwaukee Torrent 1
9:30 AM ET Field #4A Union SC 1 4 0 SCOR-Meulensteen
9:30 AM ET Field #4B Chicago City SC 4 3 Virginia Development Academy
11:00 AM ET Field #4A Chicago Inferno 3 0 Force FCLC
11:00 AM ET Field #4B Indiana Elite 4 3 Milwaukee Torrent 2
12:30 PM ET Field #4A Nationals Oakland Black 5 0 Massapequa SC
12:30 PM ET Field #4B Bethesda SC 1 1 4 Arlington SA Elite

Monday, December 12th


Semi-Finals

Time Field # Home Team Away Team
8:00 AM ET Field #4A Milwaukee Torrent 1 0 4 Nationals Oakland Black
8:00 AM ET Field #4B Indiana Elite 3 1 Union SC 1

Tuesday, December 13th


Championship

Time Field # Home Team Away Team
10:30 AM ET Field #4A Nationals Oakland Black 2 0 Indiana Elite